69,00 €
Saatavuus: Toimitusaika 4-6 viikkoa
Nopea toimitus
30 päivän palautusoikeus
10000 arvostelua
Hintatakuu
Tuote tulee reklamoida 14 päivän kuluessa ja palauttaa 30 päivän aikana sen vastaanottamisesta.
Osta nyt, saat 30 päivää maksuaikaa! Lue lisää

ATX® RIG Integroitu leuanvetotanko 108 cm

Tuotekuvaus

ATX® Integrated Pull-Up Bar - leuanvetotanko ja monkey bar ATX® RIGiin

ATX® Integrated Pull-Up Bar / leuanvetotanko on suunniteltu tuomaan erittäin vakaa ja monipuolinen harjoittelumahdollisuus ATX® Frame Rig -järjestelmään. Tankoja saatavana kahdessa pituudessa: 108 cm ja 178 cm, ja niiden kahvan halkaisija on 32 mm. Tämä takaa hyvän otteen ja turvallisen harjoittelun.

Tangot voidaan asettaa myös Monkey Bar -radaksi, jolloin pienin keskietäisyys on 20 cm. 35 cm etäisyydellä tangot voidaan asentaa tasaisesti ja säännönmukaisesti. Suositeltava etäisyys aloittelijoille on 35 cm, ja kun joka toinen tanko otetaan käyttöön, etäisyys on 70 cm - hyvä vaihtoehto edistyneille käyttäjille.

Tangot on viimeistelty pulverimaalauksella, jossa on hienorakenteinen pinta. Tämä takaa erinomaisen pidon ja hallinnan myös vaativissa harjoituksissa.

Vinkki: Tutustu koko ATX® Rig -komponenttivalikoimaan, jotta voit laajentaa RIGiäsi yksilöllisesti tai rakentaa kokonaisuuden täysin omien suunnitelmiesi mukaan.

Tekniset tiedot
Lisätietoja
Tuotemerkki ATX
Paksuus (mm) 32